KONST / Litografier / Färglitografi 13128068
nr 1312 8068
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Färglitografi, 5 st, Signerad, 360-upplaga. Motivet: 37x42cm
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 mars 2020
kl 20:47:41
3/3 11:29:12
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg